Markizy

Jak wybrać markizę?
Są one montowane najczęściej nad wejściami lub nad tarasami, a więc bardzo istotne jest aby dobrać ich wygląd stosownie do elewacji budynku, a także otoczenia, na przykład roślinności wokół niej. Warto również starannie dobrać odpowiedni typ konstrukcji, który wpływa na to jak ten system ochrony przed nasłonecznieniem będzie wyglądał oraz jak będzie sterowany. Warto jednak zaznaczyć, że markizy wykonywane przez firmę Vitre tworzone są z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że nie są podatne na warunki atmosferyczne, takie jak niska temperatura i deszcz. Na specjalne życzenie możemy także wydrukować na nich znaki reklamowe, na przykład logo firmy, co często jest praktykowane wśród właścicieli punktów handlowych czy usługowych oraz restauracji.

Zapraszamy szczególnie do kontaktu firmy z Łodzi oraz okolic. Oferujemy dojazd do klienta oraz wstępny projekt i kompleksową wycenę. Zobacz różne rodzaje markiz jakie oferujemy

Markizy
Markizy to jeden z najbardziej interesujących typów instalacji ochron przeciwsłonecznych, pełniących nie tylko funkcje osłony, ale także będących niezwykle efektowną dekoracją. stanowią one znakomitą ochronę przed słońcem, przeznaczoną dla dużych powierzchni takich jak tarasy, balkony czy ogródki w restauracjach. Wyróżniają się nie tylko swą użytecznością, ale także możliwościami konfiguracji wyglądu. Dziesiątki różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z różnymi typami konstrukcji sprawi, że projekt może być zindywidualizowany do każdych wymagań. Istnieje również możliwość automatyzacji systemu markiz, przez dodanie do nich zdalnie sterowanych silników, podnoszących i opuszczających je przez ręczne lub automatyczne sterowanie. Sterowanie może odbywać się poprzez system mechaniczny lub elektryczny. Oferujemy też gwarancję i serwis zapewniający, że markizy zawsze mogą być w doskonałym stanie technicznym. Wybierz naszą firmę, jeżeli oczekujesz wysokiej jakości oraz trwałości na lata.

Jeteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Copyright Vitre 2017

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress