Niezawodna i najbardziej wszechstronna ochrona wnętrz przed nasłonecznieniem. Podstawową zaletą żaluzji jest możliwość dowolnego sterowania ilością światła wpadającego do pomieszczenia poprzez zmianę kąta nachylenia lamel. Rozróżniamy żaluzje aluminiowe oraz drewniane, które komponują się w zarówno w nowoczesnych jak i stylowych wnętrzach.

Oryginalne, materiałowe osłony okienne. Charakteryzują się głównie brakiem typowego mechanizmu oraz możliwością przysłonięcia dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny od dołu, jak i od góry. Ich ozdobna forma pozwala na zastosowanie plis jako wyłącznej dekoracji okien.

Najpopularniejszy system osłon okiennych. Stanowią funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dzięki czemu pasują do każdego pomieszczenia. Ich mechanizm pozwala na szybką i bardzo płynną regulację światła. Rolety można podzielić na wolno wiszące oraz te montowane bezpośrednio do skrzydeł. Jest to system stale udoskonalany. Jednym z najnowszych rozwiązań jest Roleta Dzień-Noc lub Roleta Rzymska.

Jeteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Copyright Vitre 2017

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress