Plisy

Plisy to osłony na okna, chroniące pomieszczenia przed dopływem promieni słonecznych, zapewniając komfort oraz odpowiednie nasłonecznienie. Istnieje bardzo wiele rodzajów plis oraz materiałów z których są wykonywane, dzięki czemu możliwe jest zaprojektowanie ich stosownie do potrzeb oraz pasujących do wyglądu budynku. Umożliwiają zasłanianie różnych części okien, od spodu i od góry. Można również stosować w nich tkaniny wykonane z materiału zaciemniającego jak i przejrzystego. Plisy są również świetnym rozwiązaniem do okien o nietypowych kształtach, tam gdzie nie zastosujemy klasycznych rolet. Użyjemy je do okien o kształtach trójkątnych, a nawet trapezowych. Cenione są również za ich efektywny wygląd, będąc efektownym elementem wystroju wnętrz. Wśród popularnych modeli, oferowanych przez firmę Vitre możemy wymienić:

MODEL 1
Plisa ta jest bardzo chętnie wybierana przez klientów. Pozwala na przysłanianie dowolnego fragmentu okna poprzez przesuwanie jej

elementów w dowolną stronę. Mocowanie nie są w niej widoczne, a brak wystających elementów sprawia, że taka osłona robi bardzo dobre wrażenie. Dostępna jest w 8 kolorach profili: beżowym, srebrnym, brązowym, białym, dąb, orzech, a nawet w kolorze szampana i koniaku.

MODEL 6
Jej długość sterowana jest klasycznie, linką. W działaniu podobna do rolety i stosowana gdy posiadamy okna o dużych wymiarach. Dostępna w następujących barwach: białym, beżowym, srebrnym i brązowym.

MODEL 21
Plisa do okien dachowych. Wyposażona jest w zabezpieczające stalowe linki, które sprawiają, że nie opada. Pozwala przysłonić dowolny fragment takiego okna. Profile tego modelu dostępne są w kolorach: białym, srebrnym, beżowym i brązowym.

Nasza firma oferuje montaż plis w Łodzi i okolicach, a także w innych miastach. Skontaktuj się jeżeli chcesz poznać jeszcze więcej szczegółów.

Jeteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Copyright Vitre 2017

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress