Rolety dzień - noc

ROLETY DZIEŃ-NOC
Jedno z najnowszych i najpopularniejszych na tę chwilę rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien. Rolety Dzień-Noc to system przesłony okiennej, który należy do funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających samodzielnie regulować rozproszeniem światła w każdym wnętrzu. Roleta ta zastępuje typową firanę jak i zasłonę, ponieważ zastosowano w niej układ naprzemienny tkaniny transparentnej i kryjącej. Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala dzięki różnej absorpcji światła na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia. Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła do aktualnych potrzeb, jak również tworzyć klimat we wnętrzu zgodny z własnym zapotrzebowaniem. Kolekcja tkanin pozwala na dobranie przysłony do nowoczesnych wnętrz jak i do tych tradycyjnych. Rolety Dzień-Noc dostępne są w opcjach:

Model MINI
Jeden z najprostszych dostępnych modeli rolet. Jest to roleta wolnowisząca bez kasety i bocznych prowadnic przeznaczona do montażu bezpośrednio na skrzydło okienne. Montowana jest za pomocą wkrętów lub bezinwazyjnych wieszaków. Roleta opcjonalnie może dodatkowo być wyposażona w żyłki boczne, prowadzące, które powodują że tkanina

prowadzona jest wzdłuż linii okna (dotyczy okien uchylnych, balkonów). Mechanizmy dostępne w kolorach: białym, brązowym oraz za niewielką dopłatą w kolorach drewnopodobnych.

Model w kasecie z bocznymi prowadnicami
Najpraktyczniejszy model rolet dostępnych na rynku. Roleta w kasecie i prowadnicach występuje w wersji przestrzennej (dzięki temu prowadnice nie nachodzą na światło szyby) lub płaskiej z aluminium przykręcana do listew przyszybowych lub zawieszana za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Kaseta i prowadnice minimalizują prześwity boczne. Dzięki nim roleta wygląda estetycznie, dopasowując się do ramy okna. Osprzęt rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej.

Model wolnowiszący
Przystosowany do montażu rolety do ściany lub sufitu nad całe okna. Roleta występuje w kasecie dostępnej w kolorze białym, beżowym, czarnym lub szarym lub na profilu nośnym (z widocznym wałkiem z tkaniną). Nie występuje w wersji z prowadnicami ani żyłkami bocznymi. Możliwość wykonania rolet ze sterowaniem elektrycznym.

Jeteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Copyright Vitre 2017

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress