Rolety materiałowe

ROLETY MATERIAŁOWE
Rolety materiałowe są najbardziej popularnym systemem osłony okiennej. Stanowią funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dzięki czemu doskonale pasują do każdego pomieszczenia. Zastosowane w nich mechanizmy pozwalają na płynną, odbywającą się w bardzo łatwy sposób, regulację światła. Kolekcja tkanin charakteryzuje się wyjątkowo bogatą gamą kolorów i wzorów, od transparentnych poprzez pół-przepuszczające światło do całkowicie zaciemniających, a wszystkie dostępne są wśród tkanin gładkich i deseniowych. Rolety materiałowe które możemy montować do okien:

Model MINI
roleta bez kasety oraz bocznych prowadnic przeznaczona do montażu bezpośrednio na skrzydło okienne. Może być montowana za pomocą wkrętów, taśmy dwustronnie klejącej, lub za pomocą specjalnie wyprofilowanych plastikowych wieszaków bezinwazyjnych. Może ona zostać dodatkowo wyposażona w żyłki prowadzące, które powodują że tkanina prowadzona jest wzdłuż linii okna ( dotyczy okien uchylnych oraz balkonów). Może zostać wyposażona również w magnesy, które podtrzymują ją w pozycji opuszczonej. Mechanizmy dostępne w kolorach: białym i brązowym oraz za niewielką dopłatą w kolory drewnopodobne.

Model w kasecie z bocznymi prowadnicami
Roleta w kasecie i prowadnicach wybierana jest najczęściej ze wszystkich rolet dostępnych na rynku. Występuje w wersji przestrzennej (dzięki temu

prowadnice nie nachodzą na światło szyby) lub płaskiej z aluminium. Roleta przykręcana jest do listew przyszybowych lub zawieszana za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Kaseta i prowadnice minimalizują prześwity boczne. Dzięki nim roleta wygląda estetycznie, dopasowując się do ramy okna. Osprzęt rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej.

Model rolet na okna dachowe
Roleta w kasecie i bocznymi prowadnicami z aluminium do okien dachowych wszystkich renomowanych producentów. Wyposażona jest w mechanizm, który umożliwia zatrzymywanie rolety w dowolnej pozycji. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze srebrnym, brązowym, białym, jasna sosna i ciemna sosna. Możliwość zastosowania tkanin ze srebrnym podbiciem, które odbija promienie słoneczne i zaciemnia pomieszczenie.

Rolety wolnowiszące
Model rolety przystosowany do montażu do ściany lub sufitu nad całe okna. Roleta występuje w kasecie dostępnej w kolorze białym, beżowym, czarnym lub szarym lub na profilu nośnym (z widocznym wałkiem z tkaniną). Nie występuje w wersji z prowadnicami ani żyłkami bocznymi. Wielkość wałka nawojowego uzależniona jest od gabarytów rolety oraz od zastosowanej tkaniny. Możliwość wykonania rolet ze sterowaniem elektrycznym.

Jeteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Copyright Vitre 2017

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress