Żaluzje aluminiowe

ŻALUZJE ALUMINIOWE
Żaluzje są najlepszym spośród wszystkich przesłon wewnętrznych zabezpieczeniem antysolarnym. Dzięki zasłoniętym żaluzjom, latem temperatura pomieszczenia jest nawet o 5-7°C niższa niż na zewnątrz, natomiast zimą o około 2°C wyższa. Aby żaluzje utrzymać w czystości, należy je często delikatnie odkurzać miotełką. Sterowanie elektryczne pozwala na komfortowe i bezpieczne operowanie żaluzją pojedynczą i grupami żaluzji oraz chroni produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi.

ŻALUZJE ALUMINIOWE POZIOME 16MM i 25MM
Ten rodzaj żaluzji, dzięki lekkiej konstrukcji doskonale nadaje się do zakrycia niedużych powierzchni w niewielkich pomieszczeniach. Można montować je na skrzydła okien lub nad całe okna do ściany, sufitu. Regulacja światła odbywa się za pomocą powszechnie znanego mechanizmu – pokrętła z tworzywa oraz linki do podciągania lameli. Istnieje możliwość zastosowania sterowania za pomocą jednego łańcuszka lub przy dużych gabarytach żaluzji – korby, a nawet wbudowania silnika elektrycznego. Bardzo duży wybór kolorystyczny pozwala wykonać żaluzje idealnie dobrane do aranżacji wnętrza. Można wybrać nawet opcję lamel w kolorze imitującym drewno lub lamele perforowane. Prowadzenia żyłkowe, boczne gwarantuje lekkie i stabilne sterowanie produktem zamontowanym m.in. w oknach uchylnych i balkonach. W przypadku wyboru żaluzji o szerokości lameli 25mm, komfortowe zaciemnienie wnętrza można uzyskać przy zastosowaniu taśmy o niewidocznych otworach tzw. system Light Less.

ŻALUZJE ALUMINIOWE POZIOME 50MM
Model żaluzji zalecany do przysłaniania całych wnęk okiennych czy innych dużych powierzchni. Montaż tego typu osłon odbywa się do ściany lub sufitu. Lamele dostępne są w wersji gładkiej, perforowanej, a nawet imitującej drewno. Istnieje możliwość połączenia taśmy aluminiowej z drewnianymi elementami wykończeniowymi, zastosowania różnorodnych detali które mogą wpłynąć na oryginalny wygląd wnętrza. Sterowanie żaluzją standardowo odbywa się za pomocą sznurków, które sprawdzają się nawet przy dużych gabarytach. Żaluzją można również sterować korbą lub elektrycznie za pomocą przełącznika/pilota.

ŻALUZJE ALUMINIOWE POZIOME VENUS 16MM i 25MM
System żaluzji który charakteryzuje się płaską konstrukcją rynny górnej dzięki któremu bezproblemowo można otwierać okno. Ukryty system mocowania, zabezpiecza mechanizm żaluzji przed uszkodzeniem oraz ułatwia konserwację. Żaluzje sterowane są za pomocą łańcuszka. System ten posiada również w standardzie niezawodny mechanizm samohamujący oraz linki boczne napinające, których zadaniem jest utrzymywanie lameli w przypadku okien uchylnych i balkonów. W przypadku wyboru żaluzji o szerokości lameli 25mm, komfortowe zaciemnienie wnętrza można uzyskać przy zastosowaniu taśmy o niewidocznych otworach tzw. system Light Less. Zastosowanie aluminiowej rynny górnej, pozwala montować żaluzję w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

ŻALUZJE ALUMINIOWE POZIOME VENUS STANDARD 16MM i 25MM
Drugi rodzaj żaluzji który charakteryzuje się płaską konstrukcją rynny górnej dzięki któremu bezproblemowo można otwierać okno. Ukryty system mocowania, zabezpiecza mechanizm żaluzji przed uszkodzeniem oraz ułatwia konserwację. System ten różni się od żaluzji VENUS jedynie sposobem sterowania. W tym modelu zastosowany został mechanizm tradycyjny składający się z pokrętła i linki. Również w przypadku wyboru żaluzji o szerokości lameli 25mm, komfortowe zaciemnienie wnętrza można uzyskać przy zastosowaniu taśmy o niewidocznych otworach tzw. system Light Less. Zastosowanie aluminiowej rynny górnej, pozwala montować żaluzję w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Jeteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Copyright Vitre 2017

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress