Żaluzje panelowe

ŻALUZJE PANELOWE
Doskonale sprawdzi się w przestrzeniach, w których znajdują się duże przeszklone powierzchnie okienne lub drzwiowe. Dekoracyjność paneli i możliwości zastosowania wielu rozwiązań kolorystycznych: łączenie różnych typów tkanin w tym kolorów i wzorów, mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjny sposób przesłaniania okien. Dostępna szeroka gama kolorystyczna i wzornicza pozwala na wybór materiału zgodnie z aranżacją wnętrza i pełnioną przez niego funkcją. System składa się z szyny aluminiowej oraz mocowanych do niej pionowych, przesuwnych pasów tkanin. Dzięki możliwości dowolnego montowania zasłon: we wnęce okna, na ścianie lub suficie, system zasłon panelowych dedykowany jest do

każdego wnętrza. Zasłony typu PANEL TRACK, często określane zasłonami japońskimi, pozwalają również podzielić przestrzeń w zależności od potrzeb oraz wystroju. Możliwość otwierania lub zamykania powierzchni doskonale sprawdza się nie tylko w nowoczesnych domach, o dużych otwartych przestrzeniach, ale również w niewielkich wnętrzach.

Sterowanie żaluzjami panelowymi odbywa się za pomocą sznura, którym ściągamy lub rozsuwamy panele. Możemy również swobodnie sterować każdym panelem indywidualnie za pomocą dekoracyjnych magnesów lub tzw. sztycy. Możliwe jest również wykonanie żaluzji panelowych elektrycznie sterowanych za pomocą przełącznika naściennego lub pilota.

Jeteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Copyright Vitre 2017

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress